Apteka Rodzinna

Promocja

9.99

Nasza oferta

W Aptekach Rodzinnych znajdą Państwo produkty lecznicze wydawane na receptę, leki dostępne bez recepty oraz szeroki wybór suplementów diety i środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Prowadzimy sprzedaż materiałów opatrunkowych, higienicznych i sprzetu medycznego (ciśnieniomierze, inhalatory, termometry elektroniczne). W naszych Aptekach zrealizują Państwo wnioski na pieluchomajtki dla osób chorych. Sporządzamy również leki recepturowe. Dodatkowo oferujemy Państwu szeroką gamę kosmetyków ze znanych firm np. Ziaja, Dermedic, Farmona, Emolium, Oilatum i wielu innych. Ponadto w Aptekach Rodzinnych ciagle poszerzamy asortymemt o nowe produkty lecznicze, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Ostatnio zagościła u nas firma MIXIT, specjalizująca sia w produkcji zdrowej żywności na bazie owoców liofilizowanych. 

Solgar w Aptekach Rodzinnych

Od niedawna mamy zaszczyt wspólpracować z amerykańską firmą Solgar - pionierem wsród suplementów diety o ściśle przebadanym składzie. Produkty tej firmy znajdziecie Państwo w wybranych naszych Aptekach. Zapraszamy!!!

Oferta specjalna

W Aptekach Rodzinnych prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości MIODÓW POLSKICH.
Są to miody zarówno nektarowe, jak i spadziowe, dostępne w opakowaniach o różnych wielkościach. Dodatkowo ich przepiękna szata graficzna sprawia, że stają się doskonałym pomysłem na prezent...

Apteka Rodzinna miody

Zapoznaj się z naszą ofertą miodów w najbliższej Aptece Rodzinnej lub wejdź na stronę www.miody-polskie.pl